Oblíbené

žádný oblíbené album 8 oblíbenců

Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

(juray)
Vítejte!

Fotím hlavně pro radost, ale snažím se, aby to i nějak vypadalo. Nakolik se mi to daří, se můžete podívat v albech pod tímto textem. V poslední době tam bývají hlavně fotky z různých míst, kam se dostanu ať už pracovně, nebo ve svém volném čase, a aby to nebyly jenom nicneříkající obrázky, dávám k nim taky trochu více či méně vážného komentáře. Budu rád, když Vás moje fotky zaujmou a jejich prohlížení pro Vás nebude ztraceným časem.

Aktuálně fotím na Canon EOS 550D, fotky vzhledem k nedostatku času už upravuju výhradně pomocí "Automatických oprav" v prohlížeči obrázků. Kde je napsáno *naked album*, tam nebyly fotky nijak upravovány.
(ludvikkrchnavy)
Takže by se hodilo asi něco o mně. Nejdříve je nutné zdůraznit, že než abych činnost vyfotil, raději ji budu provozovat a pokud už se rozhodnu sáhnout po foťáku, není to žádnej výkvět moderních technologií ale asi 7 let starej, poděděnej přístroj. Ale jsem rád i za to, protože se mi podařilo zachyti pár skvělých momentů...
Fotky budou pravděpodbně z činností mně nejbližších: lezení a horolezení, vodáctví, daleké výlety za nepoznané obzory, jízdy na motorce a další. Škoda, že v jeskyních toho alespoň já moc nenafotím, protože by to jistě stálo za to.
Fotím na Olympus C-725 Ultra Zoom a častlěji si zoomnu někoho při držkopádu, než západ slunce. Ten raději v klidu prodýchám. Přeji pěknou podívanou.

Nebyli nalezeni žádní lidé.

reklama